Coursing

18.5.2012 Trénink Hloubětín- další páteční tréninkové běhy. Oba kluci běželi s nadšením, moc je to baví! Fotky tady a videjko běhů zde.

 

13.4.2012 Trénink Hloubětín- po dlouhé coursingové pauze jsem vzala oba kluky na krátký tréninkový běh do Kyjí. Bee běžel poprvé, byla jsem na nej moc zvědavá. Nejdřív nevěděl, co se po něm chce, ale pak to pochopil a už to jelo. Běžel o 106- videjko. Spike se radostí ze střapečku div nezbláznil a běhal ve dvojici s Babsinkou- videjko. Fotky zde a od "pana Háčka" zde (děkujeme!).

 

Video ze Spikova běhu při agitáboře ve Cvikově 2011 zde.

 

3.10.2010 Coursing Podzimní Kralupy- Spike zaběhl další licenční společný běh a splnil tak podmínky pro získání licence! Fotky tu.

 

5.6.2010 Coursing Grand Anubis Rybníky- Spike úspěšně zaběhl 2 licenční běhy- solo a společný!

 

13.-16.5.2010 Na výcvikovém soustředění JRT ve Varech jsme si zopakovali coursing. Spika to moc moc baví, když vidí střapeček, tak se nezná :-) Více fotek zde.

 

28.3.2010 Konečně jsme vyzkoušeli coursing a to v Kralupech nad Vltavou (www.coursingcz.cz) . Počasí nic moc, zima, sem tam sprška, vítr. Později vykouklo i sluníčko a to už to pak šlo. Čekání předlouhé, strávili jsme tam asi 9 hodin a z toho Spike běžel asi 3 minuty!!! Běžel 2 tréninkové běhy a oba se mu povedly. Šikulka! Sešlo se nás docela dost "jacků" a tak bylo veselo. Příště zkusíme licenční běh, třeba se Spikovi podaří získat licenci a bude moct závodit :-) Fotky zde.