Novinky

27.2.2014 Venku už je skoro jaro a tak nás opět potěšily návštěvou naše oblíbené holky. Bylo opravdu nádherně, super prochajda! Fotodokumetace nechyběla- tu.
 

 
 
18.2.2014 Kluci mají neustále dámské návštěvy! To je život :) Tentokrát za nimi přijely Bára s Bonnie, Čárou a Mouzie. Ať to není jen samý teriér :D Foto z procházkování tady. 
 

 
 
30.1.2014 Na zbytky sněhu se k nám přijely podívat holky Babsinkovic. Prima návštěva jako vždy! Něco málo fotek tu.
 

 
 
27.1.2014 Asi první a zároveň i poslední letošní sníh! To se muselo na prochajdě zdokumentovat- foto zde.
 

 

19.1.2014 Russell Terror se tentokrát vydal na výlet po okolí Jílového u Prahy. Krásné lesy i vyhlídka, to bylo něco pro kopu teriérů. Výlet jsme zakončili v parádní hospůdce s ještě parádnějším dezertem v podobě domácích lívanců. Našlapali jsme asi 17km a tak chlapci padli doma za vlast. Ostatně panička taky :) Něco málo z výletu tady.

 

 
 

1.1.2014 Spikovy 5. narozeniny!! Opět celosvětové ohňostrojové oslavy Spikových narozenin, pro něj však spíše za trest :P  Po náročné noci plné oslav si pěkně zdřímnul a přes den jsme to oslavili prochajdou a hlavně pořádným žrádýlkem. Dostal i Bee, aby neremcal :) Tak Spiky, vše nejlepší ty náš rozumbrado, buď tu s námi ještě spoustu dalších let!