Rok 2009

29.12.09 Byli jsme navštívit Spikovu nevlastní sestřičku Bonnie v Řepích. Dali jsme společnou prochajdu a potkali jsme spousta dalších pejsanů. Bylo to moc fajn. Spike byl nadšený. Fotky zde.

 

27.12.09 Po delší době u nás opět přespal Spikův velký kamarád naháček-pankáček Cipísek. To byl rachot! Řádili do noci a brzy ráno Spike začal kňučet, ať už ho za ním zase pustíme. Sice se páníčci moc nevyspali :-o, ale hlavně že si to kluci spolu pěkně užili. Díky za návštěvu! Několik fotek zde.

 

25.12.09 Včerejší Štědrý den jsme všichni přežili ve zdraví, nikomu se nezapíchla kost do krku, jen jsme se všichni tradičně přejedli, vybalili dárky a pak koukali na pohádky. I Spike něco málo dostal. Ale chudák jedna hračka nevydržela ani do společného focení dárků..

 

20.12.09 Dnešní procházka byla vskutku mrazivá. Spikovi to teda ani nevadilo, zato panička měla co dělat, aby došla domů. Už aby bylo jaro! Zmrzlé fotky zde.

 

18.12.09 Je to tu! Spikův první sníh. Docela se mu to líbí, rochní se v něm a lítá jako blázen. Takže jako obvykle :-) Pár fotek na rajčeti.

 

5.12.09 Spika pořádně protáhli pejsani na cvičáku v Mníšku pod Brdy. Pár fotek zde.

 

2.12.09 V sekci Agility přidány nové fotky z Agiadventu od pana Šimečka. Děkujeme! A vytvořena nová podsekce v Agility a to Výsledky!

 

1.12.09 Dnes je Spikovi 11 měsíců! Včera nám došel nový obojek se jménem a podšitý postroj od www.zerodc.cz.

 

29.11.09 Dnes proběhly dlouho očekávané neoficiální závody Předvánoční agispeciál Agiadvent v Měchenicích. Počasí krásné, pejsani šikovní, pěkně se běhalo. Krásně jsme si zasoutěžili. A největším překvapením bylo Spikovo 1. místo v kategorii XS (ze 6 psů). No je to šikulka!! Více v sekci Agility a naše fotky zde.

 

27.11.09 Doplněny nové barfovací fotky zde.

 

24.11.09 Nové Spikovy míčkové fotky  tady

23.11.09 Dnes jsme měli poslední letošní agi trénink :-(  teď už nás čekají jen závody v neděli (Agiadvent v Měchenicích). To jsem teda zvědavá, co tam zase předvedeme. Potrénovali jsme áčko a slalom. Fotky z večerního tréninku od dadybady.

 

20.11.09 Nečekaně nás navštívila Evka s Kery a tak jsme všichni vyrazili na procházku. Na to, že je konec listopadu, bylo krásně a teplo. Spike s Kery řádili jako obvykle a krásně se vyběhali. Díky! Fotky zde .

 

19.11.09 Tak dnes panička úspěšně odpromovala a je z ní oficiálně Mgr. ("megera":-). Jako odměnu si páníčci koupili nový foťák- digitální zrcadlovku (Sony Alpha 550). Tak jeden portrét. Ještě se s tím musí naučit pracovat..

14.11.09 Opět jsme si byli zacvičit na cvičáku v Mníšku pod Brdy (https://cvicakmnisek.webnode.cz). Pěkně jsme si zaagilitili a dokonce i na poslušnost došlo. Moc děkujeme! Fotky zde.

9.11.09 Přes víkend byl u nás na návštěvě Spikův nový kamarád- 10-ti týdenní naháček pankáček Cipísek. Řádili spolu dlouho do noci. Musím uznat, že Cipís má teda výdrž, dokonce i Spike už pak nemohl, schoval se pod křeslo a jen vrčel. A to už je co říct. Ale ráno už jim Spike zase škrábal na dveře, ať může za Cipískem. Takže díky za návštěvu a přijeďte zas! Další fotky tady.

7.11.09 Navštívili jsme se Spikem Mezinárodní výstavu psů v Letňanech. Bylo tam spoustu nádherných pejsanů, prodejců s blbostma pro psy (taky jsme se nechali zlákat), ale hlavně spousta lidí. Málem Spika ušlapali, tak jsem ho často musela nosit a už se teda dost pronese chlapeček. Koukali jsme i na přehlídku JRT, no Spika by určitě neuznali :-) Je na výstavní vkus moc flekatej a voříškoidní :-) Ale to nám neva, stejně ho máme rádi. Jedna fotka, kde Spike obdivuje psího aristokrata. Pár rozmazaných fotek na rajčeti.

 

2.11.09 Celý den leje, takže byl zrušen i trénink agility :-( Ven by psa nevyhnal, natož Spika, tak čekáme, jak se to vyvrbí. Spike hlídá, kdy přestane pršet a razíme ven. No snad.

 

28.10.09 Dnes jsme byli na srazíku JRT v Prokopském údolí. Sešlo se 6 pejsanů a spousta dalších jsme potkali cestou. Krásně se všichni proběhli, pohráli si a někteří se i zamilovali (Jonáš do Kery :-). Někteří se i vykoupali v potoce, každopádně si to všichni užili. Spike padl únavou. Tak děkujeme a těšíme se na příště! Fotky zde

 

 

27.10.09 Nové fotky ze včerejšího tréninku agility v sekci Agility.

 

26.10.09 Tak je na obzoru další srazík JRT! Zveme všechny příznivce a zájemce o sraz tuto středu 28.10.09 v 11:00 hodin, místo srazu: konečná zastávka tramvají č. 12 a 14, zastávka Sídliště Barrandov, cíl: Prokopské údolí. Těšíme se!

 

21.10.09 V rámci nácviku našeho nepřítele slalomu jsem vyrobila domácí "miniparkur" Více v sekci Agility.

 

18.10.09 Dnes za námi na návštěvu přijela Spikova kamarádka Kery. Já i její panička Evka jsme byly rády, že se pejsani pořádně vydovádí, protože vzhledem k počasí v posledních dnech se nám dost nudili. Dokonce na chvíli přestalo pršet a vylezlo sluníčko. Pejsani se krásně proběhli a vyváleli v bahně. Díky za návštěvu! Fotky tady.

 

16.10.09 Včera celý den sněžilo nebo pršelo a v tom Spike odmítal vystrčit čumák z domu. To by se radši počůral. Tak jsem vyměkla a koupila mu nepromokavou a zateplenou bundu. No pak se uráčil jít i ven. Sice koukal jakože to ještě není úplně ono, když mu prší na hlavu, ale šel. Ale aby z něj nebyl nějaký cukříček, bude jí nosit jen když prší/sněží a nebo v extra mrazech. Jinak se musí otužovat.

 

14.10.09 Doplněno povídání o BARFu. A jelikož chvilkama dokoce sněží!!, tak se Spike ven rozhodně nehrne a radši se válí v teple u kamen.

 

12.10.09 Dnes jsme byli nečekaně na tréninku agility. Jelikož celý den pršelo, mysleli jsme, že se netrénuje, ale kdepak. V Měchenicích se trénuje i za deště. Sice nás bylo míň než obvykle, ale pár nadšenců se sešlo. Nejdřív nám to docela šlo, ale pak přišla fenka, která nedávno dohárala a to bylo něco pro Spika!! Od té doby místo do tunelu běžel za fenkou, místo na skočku běžel za fenkou, atd. Takže pak jsme museli cvičit na vodítku. No já bych ho.. Přivolání v přítomnosti voňavé feny je naší dost slabou stránkou :-(

 

11.10.09 Tak máme srazík v Mníšku za sebou. Bylo to moc fajn. Sice počasí nic moc, ale i tak si to pejsani moc užili a pěkně se vyřádili. Sešli se 4 JRT- Kery, Zip, Goofy a Spike. Spike už chrní. Snad si to zase zopakujeme. Děkujeme Janě a Dominice za umožnění srazu na cvičáku!! Fotky zde.  

 

 

9.10.09 V neděli 11.10.09 bude od 10:00 další srazík na cvičáku v Mníšku pod Brdy. Těšíme se!

 

5.10.09 Trénink agility v Měchenicích (www.agicz.cz)- Jako odměnky jsem si vzala kousky kuřecího masa a jak to Spikovi šlo!Dokonce i slalom ušel a poprvé zkusil i houpačku. No já jen koukala!

 

5.10.09 Spuštěny Spikovy stránky!!