Rok 2013

30.12.2013 A jak jsme prožili Vánoce? V poklidu, koukáním na pohádky, přejídáním se (klasika :D), sem tam psí návštěva, ale taky samozřejmě procházkováním. Kluci dostali kopu dárečků, ale na ten hlavní si ještě musejí počkat, nestihl k nám do Vánoc dorazit :( A já jsem taky dostala úžasný dáreček- skleněné dvojníky pana Spika a Bee- nádhera! Pár fotek z Vánoc tady.

 

 

28.12.2013 Skoro se stává tradicí, že na konci roku se vypravíme na nějakou hromadnou psí prochajdu. Tentokrát Russell Terror vyrazil na Posázavskou stezku s účastí 8 psů, samí teriéři. Počasí na konec prosince ušlo a bylo to moc fajn. Výlet jsme zakončili v raději nejmenované hospodě, kde podávali velmi "zajímavé" pokrmy. Hlavní je, že jsme to všichni přežili :D Foto z výletu tady.

 

2.12.2013 Byli jsme pozváni na návštěvu poňuchat se se štěňátky JRT z C-vrhu v CHS Sideric Miks. Byla opravdu ťuťu, ovšem chlapce mnohem víc zajímala králíkárna nebo domácí koťátko :P Z králíků měl Bee málem infarkt a naopak infarkt málem dostal domácí kocour, kterého se kluci rozhodli ulovit.. Naštěstí vše dobře dopadlo a všichni přežili :) Foto z návštěvy prcků tady.

 

 

28.11.2013 Hurá! Konečně se nám povedlo dohodnout se na termínu a potkat se s holkama Babsinkovic! Počasí nic extra, ale i tak to bylo příjemné setkání, skoro jako po 100 letech. Nějaké to foto tu.

 

18.11.2013 Byli jsme poctěni a na pár dní nám byla na hlídání svěřena Moula. To bylo! Všichni jsme přežili ve zdraví a nutno Moulu pochválit, tentokrát se ani jednou nevyválela v nějakém exkrementu :D Fotky z hlídání tady.

 

10.11.2013 Po delší době jsme měli i víkendový trénink, Spike se schoval pod peřinu a tak jel jen Bee :D Ještě že tak, trénovala s námi háravka v nejlepším a to by mě asi Spike připravil o nervy. Bee dal naštěstí přednost párku :) Po tréninku jsme jeli k Barče, kde nám pejsany vyšetřila Dornovou metodou. Bee má pohybový aparát naprosto v pořádku, čemuž se celkem divím, při jeho prostocvicích a držkopádech, ale mám samozřejmě velkou radost. Baru děkujeme! A Barče Bonninkový dík za fotodokumentaci- zde.

 

5.11.2013 Konečně jsem taky dala dohromady jedno hororové videjko z Beebinkových závodů- dohromady dvojzkoušky v Horních Počernicích a trojzkoušky z Kateřinek (foto od Pavla Humpolce tady). Všechny běhy skončili (jako je již naší tradicí) DISkem. Ukázalo se, že jsem poněkud podcenila Beeby záchvaty šílenství na parkuru (=řve, skáče na mě, chňape po mě, nesoustředí se) a tak nehrozí, že bysme něco doběhli. S tím samozřejmě souvisí i jeho věčně skákané zóny na kladině. A tak padlo rozhodnutí, že najedeme na zklidňovací režim, hezky od začátku na tréninkách a budeme pracovat na klidnějším a soustředěném Beebovi :D Než se to zlepší, tak žádné závody nebudou. A má po srandě chlapec!

 

28.10.2013 Sváteční den jsme si báječně užili- dopoledne perfektní agi trénink a pak prochajda s russell holkama. Barča Lerlová nám vymyslela trénink na naše soustředění na parkuru, kdy během našeho běhu měnila, kam se poběží a my museli rychle reagovat. No srandy kopec, ale občas se i něco povedlo. Jeden běh natočila Barča Bonninková- video. A nějaké to foto z následné prochajdy tady.

 

7.10.2013 Další tréninkové běhy coursingu v ZKO Dolní Jirčany jsme si nemohli nechat ujít. Sešla se senza russell parta, Spike ve svém živlu, Bee tradičně utrhl střapec :) a všichni byli náramně spokojení. Foto zde a za krásné fotky Spika a Beeby děkujeme Pavlovi Humpolcovi.

 

30.9.2013 Bee prodělal svou první (a snad i poslední) operaci :P Těžko říct, kdy, kde a jak, ale tomu paku se podařilo ulomit si pravý dolní špičák až ke kořenům. Možná během "hrátek" s divočáky, možná jen během řádění venku. Každopádně se mu to začalo zaněcovat a tak zbytky zubu musely ven. Celková narkóza (doufám, že už to nikdy nezažiju), trhání kořenů, krev všude, pomatený Bee,.. (video). Hrozný zážitek. Snad si to to trdlo zapamatuje a bude opatrnější. Ale pochybuju :P

 

29.9.2013 S Beebou a velkou částí Russell Terroru jsme jeli potrápit nervy Martiny Konečné na její intenzivku v Lysé nad Labem. Počasí vyšlo báječně, Marťa stavěla super tratě a tak se běhalo jedna radost. Bee byl šikulín, hezky makal, tak mě potěšil. Moje foto tady a od Barči Bonninkový zde.

 

25.9.2013 Po delší době k nám zavítaly Evka s Moulou. Moula měla zdravotní pauzu, ale už je opět v plné síle, jak je vidět i na fotkách :) Později se k nám připojila i Bára s Bonnie. Foto tady.

 

18.9.2013 V Beebově rodné CHS Moravské štěstí už jsou všechna štěňátka z vrhu "B" u nových páníčků, kdo zaváhal má smůlu :P Všem přejeme hodně štěstí, trpělivé páníčky a snad je někdy uvidíme.

 

15.9.2013 Agivíkend pokračoval už jen pro Beebu a to v Mladé Boleslavi, kam jsme se pro velký úspěch vydali s Barčou a Bonnie + Dejnou, Pavlem a holkama. Bylo to tedy poněkud unáhlené rozhodnutí, přihlásit Beebu na Apple Cup + MR teriérů :D Nutno říci, že po sobotním vstávání ve 4 hodiny ráno, se mi v neděli v těch 5 opravdu z postele nechtělo.. Tiše jsem záviděla Spikovi s Honzou, že můžou spát dál. Překonali jsme se a vyrazili směr Boleslav. Hned po první prohlídce se ukázalo, že je to vskutku MR a tudíž poněkud vyšší level, nicméně jsme to nevzdali a bojovali s Beebou, jak jen to šlo. Přesto jsme však pokračovali ve víkendovém sběru DISků :P Jaké plyne z víkendu ponaučení? Dvoje závody během jednoho víkendu jsou na nás (hlavně mě) moc. Uf! Beeby běhy na videjku tady, více info + výsledky v Agility a nějaké to nic moc foto (počasí nepřálo mému focení) zde.

 

 

14.9.2013 Naše veleoblíbené závody v České Lípě- Buřt Cup! Vzala jsem oba kluky, příjemné závody s prima partou a spoustou známých, luxusním občerstvením (hlavně Markovy bramboráky!), to jsme si nemohli nechat ujít, taková kulturní akce. Jely jsme spolu s Barčou a Bonnie- Russell Terror výprava :) Spike makal jako snad nikdy, krásně se soustředil a vrcholem dne byl běh, kdy dal 3 zónovky (zázrak!) a doběhl čistě. Bee jel spíš tréninkově, takže jsme tradičně opravovali kladinu a snažili se sehrát při jeho šílenství na parkuru :) Oba kluci běhali krásně, moc mě potěšili. Spikovo videjko zde a Beeby tady. Více info a výsledky v Agility a fotky od nás tu.

 

10.9.2013 Naše oblíbené holky- Dejna, Babsi a Ajtík- za náma přijely i přes ne zrovna nejlepší počasí a vyrazili jsme tentokrát na ostružiny :) Malá dokumentace zde.

 

1.9.2013 Po delší době k nám zavítali naháčkovic i s malou Mariankou a částí smečky. To bylo pozdvižení! Spike na větvi ze svého oblíbeného naháčka Nera, Bee zase z malé Marianky, kterou chtěl pořád olizovat :P Všichni přežili a hezky jsme si to užili. Pár fotek tady.

 

31.8.2013 S Beebou jsme na velká doporučení od Dejny jeli vyzkoušet, jak se běhá u Lucky Dostálové. Ani jsem netušila, že existuje tolik zapeklitých otoček- královská, německá, double blind cross, atd. Uff! Krapet jsem se zasekla na otočkách a nikam jsme moc nedoběhli, ale i tak to byla velmi zajímavá zkušenost. Videjko bylo, ale radši jsem to smazala- kdo by se chtěl koukat, jak nejsem schopná se ani na 30. pokus správně otočit :P Beebinka měl se mnou chudák svatou trpělivost. Foto taky žádné není, nikdo nefotil. Tak jen pár od nás zde.

 

23.8.2013 Prochajda s Bonnie a Cheezou, konečně se Bee měl na kom vyřádit :) Foto tu.

 

11.8.2013 Honza dostal bláznivý nápad, že si zaběhne extra maraton (asi 45 km!) a jelikož se mi nepodařilo mu to rozmluvit, tak jsme brzo ráno vyrazili směr Prachov. Když jsme Honzu vyprovodili na start, nastal nám dlouhý volný čas a tak jsem s klukama vyrazila do Prachovských skal. Nádherné scenerie i příroda, pěkně jsme si pochodili. Honza maraton přežil, naložili jsme ho a přesunuli se na chalupu do Bzí. Foto tady.

 

28.7.-3.8.2013 LVT Cvikov- nejlepší agitábor ever! Konečně jsme se dočkali a vyrazili s naší Russell Terror partou na tradiční tábor k naší Báře Lerlové. Týden skvělého agilitění a srandy, Beebovo měření a první ofiko start na zkouškách (více v Agility), Spikův boj se zónami :), grilování, pohodička. Škoda, že je to jen jednou za rok :(  Ale o to víc se těšíme na příště. Moje fotky tady, od Marka zde, od Barči S. tu. A jedno videjko- Beeby seznámení se stolem tady.

 

25.7.2013 Bee se setkal se svojí nejpodobnější sestřičkou Anitkou. Vzali jsme ty naše flekoně k vodě do Kinského zahrady. Bee a Anitka příbuzenství opravdu nezapřou! Foto tu.

 

 

14.7.2013 Jelikož má Honza volno, výletujeme o 106. Po poledni jsme se rozhoupali a vydali na oblíbenou Povltavskou stezku. Počasí bylo ideální. Obídek v půlce trasy je už tradice. Dokonce i houby jsme našli! Foto tady.

 

13.7.2013 Po dlouhé době jsme se vypravili na coursing. V ZKO Dolní Jirčany teď pořádají coursing každý víkend. Spike jak viděl střapeček, tak byl k neudržení a i Beebovi se to moc líbilo. Jel s námi i Honza, tak asistoval s vypouštěním. Spike si zaběhl společný běh s Feebe a Bee samozřejmě jako obvykle střapec dostihl a kus utrhl :P Naše fotky zde a další tu.

 

6.-7.7.2013 Od Babsinkovic jsme se nechali zlákat na víkendový výlet na Moravu a vyrazili je podpořit na megazávody Moravia Open do Rožnova pod Radhoštěm. Jelikož jel i Honza, tak jsme měli i výletový program. Vydali jsme se pozdravit Radegasta, ale i příbuzenstvo z Jablůnky. Po letech jsem zašla k Bečvě. To bylo vzpomínání! Cestou domů jsme zajeli navštívit naše opičky k panu Zelenkovi. Krásný výlet. Foto tady.

 

2.7.2013 Pro velký úspěch balíků se senem za námi přijela i Bára s Bonnie a Cheezou. To si nemohly nechat ujít :D Fotky od Báry tady- děkujeme!

 

30.6.2013 Agiintenzivka s Barčou Lerlovou v Novém Strašecí- super akce, Russell Terror, prima společnost, den plný agility. No prostě bájo den, moc jsme si to užili a navnadilo nás to na agitábor, který už se blíží! Foto zde a foto od Barči Bonninkový tady a Marka Beneše tu.

 

 28.6.2013 Procházkujeme a procházkujeme, zejména s russell kamarády, tentokrát s Moulou- foto zde.

 

20.6.2013 Po příchodu veder jsme po vyčištění proměnili domácí bažinku na koupací jezírko a měli jsme i koupací návštěvy :) Foto tu.

 

12.6.2013 Po grilovačce u nás přes noc zůstali Babsinkovic a dokonce nám svěřili holčičky na hlídání. Počasí bylo parádní a tak pejsani dováděli na zahradě s míčkem, s hadicí s vodou a nakonec se vykoupali v jezírku. Všichni jsme si to užili. Snad z toho holčičky neměly újmu :) Foto zde.

 

7.6.2013 Bee dnes slaví 2. narozeniny! Od rána to měl nabité- opalovačka, pózování pro fotografy, koupačka v potoce, prochajda v lese, prohánění zajíce, u popelnic ulovil "lišku", odpočinek na terase a večer předávání darů a hostina v podobě hovězí flákoty. Dost ho to zmohlo. Tak Bee, přejeme ti vše nejlepší a doufáme, že budeš i nadále náš střelený  Bee! Foto z oslavencova dne tady.

 

31.5.2013 Oba kluci podstoupili kontrolní (jistota je jistota :) ) ortopedické vyšetření u MVDr. Duchka ve Vetcentru. Spike ač křivonožka největší, tak patellky má zcela v pořádku (0/0), byl shledán ve výborné kondici, křivé nožky by neměly být problém a může vesele hopsat dál. U Beeby nastal zázrak- když jsme byli na kontrole v jednom roce, měl patelly volnější, asi tak půlky. Ale dnes po roce, pravá patella zcela pevně držící a čistá 0, levá ještě trochu volná, necelá půlka. Takže výborné zprávy, nic by se už horšit nemělo a můžeme se vrhnout na parkury :D

 

30.5.2013 V Beebinkově rodné chovatelské stanici Moravské štěstí očekávají další nadílku- kdo má zájem o prima parťáka (určitě už budou normální oproti Beebovi :D ), tak neváhejte!

 

28.5.2013 Počasí je poslední dobou dost nevlídné, pořád jen prší a je zima, dokonce topíme v kamnech! A tak když zahlásili alespoň chvilku bez deště, dorazila za námi Bára s Bonnie a dali jsme si výletík podél Sázavy. Bahenní prochajdu jsme tradičně zakončili žranicí v Pikovické hospůdce. Tentokrát dokumentovala Bára- foto zde. Děkujeme!

 

19.5.2013 S Beebou jsme se přifařili k Babsinkovic a zatímco Spike se opaloval doma s Honzou, my jsme společně vyrazili na agiintenzivku k Martině Konečné do Lysé nad Labem. Počasí nám přálo skoro až moc, trochu jsem se připekla, ale Bee byl v pohodě, vše díky potůčku hned u cvičáku, kam se po každém běhu chodil zchladit. Bee makal moc pěkně, byl šikovný i vnímavý, až na občasné uřvané zádrhely jsme vše zvládli. Potkali jmse spoustu russellích kamarádů, tak to byla moc prima akce. Vše je i zdokumentováno- moje foto zde, krásné foto od Pavla Humpolce tady a video z běžkání tu.

 

15.5.2013 Nějaké to jarní focení v zelené travičce a nakonec i v loužích! Spike se nezdá :-D Když je horko, tak i elegán do louže vleze :-D Neuvěřitelné foto tady.

 

13.5.2013 Návštěvou nás poctily holky Babsinkovic a vzaly s sebou i Evku s Agnes a Amy. Takových feneček jenom pro kluky! :-D Vzali jsme je na Posázavskou stezku, naše oblíbená trasa. Výlet jsme zakončili posezením na naší terase se zmrzkou. Bee ještě poválel Ajťáčkovou po zemi a všichni byli spokojení. Dokumentace akce zde.

 

12.5.2013 Odpoledne jsme s klukama vyjeli zkusit coursing do ZKO Dolní Jirčany, které máme skoro za rohem. Oba byli ze střapečku nadšení a každý si zaběhl dva tréninkové běhy. Určitě se tam ještě někdy vydáme. Foto z lovu střapečku a setkání s russell kamarády + PRTí prcek tady.

 

8.5.2013 Tentokrát byl na řadě Spike a vyrazili jsme do Skochovic na tradiční Kennel Cup.  Počasí nám přálo, potkali jsme spousta kamarádů, Spike i Bee se pozdravili s Jackie a Foxou (foto ze setkání tu). Spike běhal na své poměry pěkně, nikam neutekl (hurá!) a panička udělala ostudu, když na štafetový běh dvojic vyběhla bez štafetového kolíku a zařídila tak dvojici DISk :P. Videjko z celého dne tady, moje fotky zde, fotky od Marka tu (děkujeme!) a více ze závodů v Agility.

 

5.5.2013 S Beebou jsme se vydali na "skoro oficiálky" aneb na dvojzkoušky A0 v Lysé nad Labem. Parkury stavěla Lenka Pánková a ač se zdály poměrně jednoduché, v obou bězích jsme se DISkli. Nicméně Bee krásně vydržel v odložení, běhal pěkně rychle, zvládl okolní pejsky i závodní atmosféru. Byl moc šikovný! Fotky od Lenky R. zde (děkujeme!) a videjko nám natočila Barča S. (také díky!).

 

4.5.2013 Agivíkend jsme začali na další senza intenzivce s naší Barčou, tentokrát na cvičáku v Novém Strašecí. Ze začátku to vypadalo, že celý den bude pršet, ale po chvíli se to vybralo a svítilo sluníčko. Spike vymyslel fintu, jak si zařídit, aby nemusel běhat na mokré trávě a tak dopoledne dělal hérečku, že kulhá a tak vše sledoval z křesílka, do odpoledne to rozchodil a zaběhal si aspoň v odpolední části. Bee běhal celý den a byl moc moc šikovný. Začíná to s ním vypadat nadějně. Žádné videjko ani fotky tentokrát nemáme.

 

1.5.2013 Na dvojzkoušky v Lahovičkách vyrazil pan Spike- první závody po skoro 8 měsících!! Trochu jsem se děsila, jestli nebude ze závodního prostředí po takové době mimo, ale celkem to zvládl (i přes četný výskyt háravek!), nikam neutekl. Hurá! Videjko bohužel nemáme, kamera stávkovala, za fotku děkujeme Markovi a více info v Agility.

 

26.4.2013 Přijela se nám ukázat nová posila Russell Terror týmu- Choice alias Cheeza. Na to že to byl její první výlet, tak toho zažila až moc- koupačka, hospoda, návštěva naší zoo, noví kamarádi, tunel, atd. Ale byla moc statečná! Dokumentace setkání tu.

 

21.4.2013 Tentokrát se na Posázavskou stezku vydal skoro celý Russell Terror s kamarády a tak to byla pořádná výprava! Kolemjdoucím lezly oči z důlků :-) Prima výlet jsme zakončili v hospůdce, kde jsme se posilnili. Foto výpravy zde.

 

16.4.2013 A pro velký úspěch prochajdy z předchozího dne jsme se vydali k řece ještě jednou, tentokrát však s naší jako vždy milou společností-  Babsinkovic holkama. Počasí vyšlo parádně a tak o psí koupačky nebyla nouze. Foto jako tradičně na rajčeti.

 

15.4.2013 Jaro v plné síle, tak jsme i s Honzou vyrazili všichni k řece. Pohodička u vody k vidění zde.

 

14.4.2013 Agiintenzivka v Ratenicích- bomba! Hezky jsme si pod vedením naší Barči zaběhali. A Bee má i videjko z našeho snažení.

 

7.4.2013 Beebova "startovní" premiéra- zatím tedy na neoficiálkách v Lysé nad Labem, cílem bylo vyzkoušet odložení a zóny v závodním prostředí. Bee obojí splnil na jedničku a ještě z toho bylo 3. místo v agility! Více v sekci Agility, fotky hlavně od Barči zde- moc děkujeme a tady videjko!

 

30.3.2013 Skoro přesně po roce jsme opět s Honzou a  kamarádem Jirkou vyšplhali na Hadí stezku. Bee velmi brzy zmizel s rodinkou divokých prasat a vrátil se s rozseklým polštářkem :-/ Pako! Je tedy fakt, že zvěře je tam nadměrně. Užili jsme si pěkné výhledy a ani jednou jsme se neskutáleli dolů :-) Foto tu.

 

17.3.2013 Na neděli nám vyšla služba, ale když už jsme byli v Praze, tak jsme spojili příjemné s užitečným a Bee se setkal se svojí babičkou Brandy a její dcerkou Bailinkou. Spike to radši jistil doma pod peřinou :-) Bailinka už je pěkná nohatice a obě holky pěkně Beebu prohnaly po Petříně. Foto ze setkání tady.

 

16.3.2013 Hlásili na sobotu krásné počasí a výjimečně se v předpovědi trefili :-) Nešlo sedět doma, tak jsme vyrazili ve složení Spikovic a Babsinkovic (tentokrát i s klukama!) na Povltavskou stezku- aby zase byla nějaká změna :-) Na sluníčku bylo krásně, sice ve stínu byly rampouchy, ale i tak to bylo senza. Ač to vypadalo, že budeme o hladu, nakonec nás zachránila malá sympatická hospůdka, kde to bylo dog friendly. Pár fotek zde a od Pavla Humpolce tady. Děkujeme!

 

12.3.2013 Počasí nic moc, opět se ochladilo, přesto za námi dorazila početná výprava feneček (ti kluci se mají!) a tak jsme vyrazili na russellí výlet na Posázavskou stezku. Ve složení 3x JRT a 3x PRT- Spike, Bee, Babsi, Ajtý, Bella (až z Brna!) a Bonnie- jsme budili nemalý rozruch :-) Výlet jsme si i přes nepřízeň počasí užili. Moc holky děkujeme, že jste přijely! Nechybí foto.

 

11.3.2013 Ukázalo se, že po zimní pauzičce dělají Beebovi problémy náběhy do slalomu, takže najíždíme na domácí trénink- jedno videjko.

 

4.3.2013 Hurá sluníčko! Kluci toho jak se patří využili a opalovali se a zívali skoro celý den. Nechybí tradiční dokumentace.

 

2.3.2013 Na víkendový agility seminář s Bárou Sajdokovou jsem se vypravila s Beebou. Ještě že tak! Byla pěkná zima a v jezdecké hale byla ještě větší zíma než venku. To by mi Spike dal :P Bára Sajdoková byla velká sympaťanda, velmi trpělivá a ke každému vstřícná. I pro nás měla pochopení :-) Pro Beebu to byla první větší akce a zima se dost podepsala i na něm, ke konci dne byl unavený i on a to už je co říct! Dostali jsme pochvalu za těsné točení kolem bočnic, ani nevím, kde jsme k tomu přišli :-) Moc ráda se s Bárou zase někdy na nějaké akci potkám. Moje fotky zde a za fotku Beeby děkujeme Kristýně Machkové- foto tu.

 

24.2.2013 Zavalil nás další sníh. Tolik sněhu tady ještě nikdy nebylo. Procházky to trochu komplikuje, Spike musí chudák ve sněhu norovat :-) I tak jsme se s Honzou vydali zkusit zimní Posázavskou stezku- mělo to svoje kouzlo- foto. A dalšího výletu sněhovými kopami se zúčastnila i mamka a jak jsme v tom bojovali můžete vidět zde.

 

8.2.2013 Zimní pauza pokračuje a tak se věnujeme hlavně výletům, vydali jsme se tentokrát za Babsinkou, Eterkou a Dejnou a vyrazili jsme společně do Chuchle. Na focení nebyl čas a tak máme rekordně jen 3 fotky!

 

7.2.2013 Po dlouhé době vylezlo sluníčko, tak jsem ven vzala foťák. Kluci si oteplení užívali, Spike válel sudy v trávě, Bee si hrabal myšičky a pak spolu proháněli káně- moc šancí teda neměli :-) Foto tu.

 

3.2.2013 Brzy ráno jsme nechali Spika s Honzou spát a s Beebou vyrazili do severních Čech do Sloupu na agi intenzivku k naší Báře. Běhalo se v koňské jízdárně a bylo to moc fajn! Něco se dařilo, něco méně, ale rozhodně jsme se zase něco naučili. Máme i videjko! A zde fotky od Marka Beneše- děkujeme!

 

2.2.2013 Další návštěva, která přijela za námi, to máme ale hodný kamarády, že všichni jezdí k nám :-) Tentokrát Martina, Jackie a Foxie. Se to nějak rozmohlo ta kombinace JRT + PRT :-D Vydali jsme se na Posázavskou stezku, sice jsme nešli celou, ale i tak byly psiska pěkně utahaný. Takže mise splněna a my děkujeme za návštěvu! Foto z výletu zde.

 

28.1.2013 Na výlet k nám přijela Bára s Bonnie a Čárou. Sraz flekoňů :-) Museli jsme se jít rozloučit se sněhem, blíží se obleva a oteplení. Pak už budou zase jen břečky :-( Foto z návštěvy tu.

 

27.1.2013 Přisněžilo, chvilkama i vykouklo sluníčko + Honza byl doma = vyrazili jsme na prochajdu s foťákem. Nějaké to psí kung-fu ve sněhu zde.

 

19.1.2013 Venku mrzlo až praštělo, ale to nás neodradilo od toho, abysme nevyrazili na agiintenzivku s Martinou Konečnou v Motole. Bylo volno jen na začounech a tak jsem vzala jen Beebu. Chvílemi se dařilo, chvílemi se nedařilo, snad jsme si neuřízli ostudu. Více v Agility a zde videjko.

 

15.1.2013 Všude kopa sněhu, přesto nás poctily návštěvou Babsinkovic holky. Dejna se slitovala a jelikož já měla foťák v čistírně, tak tentokrát fotila ona a stálo to za to! Opravdu nádherné fotky, možno si prohlédnout zde. Prochajdu jsme zakončily teplým kakaem :-)

K večeru jsem ještě vyrazila rozloučit se s Branďátky- tento víkend už se někteří rozjíždějí do nových domovů. Už jsou z nich pořádně nohatý PRTi a akční draci. Poslední dva kluci (sámo ti nejlepší) ještě čekají na své páníčky. Kdo chce super parťáka na sporty, výlety i jen tak, mrkněte na www.londonsbrandy.cz . Foto z návštěvy tu.

 

11.1.2013 Spikův první start v tomto roce se ani trochu nevydařil.. V hale v Řitce ho přemohlo nutkání čuchat a první běh vůbec nevnímal. V druhém běhu už se trochu srovnal, přesto jsme skončili DISkem. No nic moc teda.. Videjko ani foto nebude, nebyl kdo by to dokumentoval a ještě, že tak :P Více v Agility.

 

8.1.2013 Po delší době jsem oprášila kamerku a tak máme 2 nová home videa :-) Nejdřív jak si Bee hraje s myšičkou- video a pak jak to vypadá, když venku pořád prší, chodí se na kratší procházky a pan parson není dostatečně utahaný.. video.

 

6.1.2013 Pro velký úspěch a zájem jsme vyrazili opět na Posázavskou. Sice bylo počasí na houby, všude bahno, tma a chvílemi i déšť, ale nenechali jsme se odradit a s Evkou a Moulou a Bárou a Bonnie jsme to zvládli. Foto tu.

 

5.1.2013 Začínají se nám kupit nějaké ty Akce na letošní rok!

 

2.1.2013 První letošní výlet s Babsinkovic holkama a poprvé letos na Posázavskou stezku :-) Počasí na leden bylo velmi slušné. Mlaďoši se oba vyváleli v nějakém smradu, aspoň že jsou rozumní ti naši krátkonožkové. Před koncem výletu si Bee pošplhal po stromě, schovávala se mu tam kočička :-) Výlet jsme zakončili teplým čajíkem u nás. Foto zde.

 

1.1.2013 První den v Novém roce jako již tradičně patří našemu oslavenci Spikovi- slaví dnes 4. narozeniny!! Myšpulínek náš malej, rozumbrádek, norovač v peřinách i nadšený agiliťák. To je Spike. Máme ho moc rádi a doufáme, že bude stejně úžasný i nadále! Novoroční hlasité oslavy moc neocenil, ale z dárečků měl velkou radost. Hlavně z nového domečku-kukaně, kam se může hezky schovat před Beebou, kleštičkama na drápky i ohňostroji. K večeři měli oba kluci oblíbené hovězí. Party Spike zakončil pod svou milovanou peřinou v posteli :-)